I TURA      4.07 - 11.07.2021

GITARA

1 Joanna Szulc Łódź
2 Michał Ślusarczyk Łódź
3 Kacper Krężołek Mścice
4 Marcin Momot MDK Stargard
5 Mateusz Modrzejewski Wielka Wieś
6 Mikołaj Dziok Ząbki
7 Rafał Błaszczyk Warszawa
8 Bartosz Jasiński Kołobrzeg
9 Mateusz Tomiak Koszalin
10 Dawid Trawicki Kopanino
11 Krzysztof Banaś Lutynia
12 Łukasz Rudkiewicz Kiełczów
13 Michał Baran Daleszyce
14 Mateusz Kocur Michałów-Grabina
15 Serafim Tomaszewicz Wilno
16 Łukasz Krasiejko Częstochowa
17 Bartosz Młotkowski Legionowo
18 Marcin Łobas Wieliszew
19 Kacper Trojanowski Bielawa
20 Bartosz Cichomski Piaseczno
21 Gerard Tumidajski Kraków
22 Krystian Kukliński Siemianowice Śląskie
23 Grzegorz Bryła Sandomierz
24 Mateusz Marcinik Kraków
25 Michał Bagiński Wojnowice
26 Paweł Szkopiński Wrocław
BRAK WOLNYCH MIEJSC
 

GITARA BASOWA

1 Martyna Rokaszewicz Głogów
2 Marta Zwierzyk Łódź
3 Maksym Bartczak Częstochowa
4 Ernest Ciechomski Piaseczno
5 Kosma Góra Wiaderno
6 Tomasz Gach Tomaszów Mazowiecki
7 Antoni Merecki Koszalin
8 Michał Bagiński Czernica
9 Wojciech Sikora Łagiewniki
10 Konrad Oczkoś Józefosław
11 Arkadiusz Bagiński Wojnowice
12    
 
 
PERKUSJA
1  Anna Jeziorska Łódź
Damian Męsik Świętochłowice
3 Kacper Kaczyński Łazy
4 Mateusz Krok Bobowa
5

Aniela Remiszewska

Milanówek

6

Piotr Kleczyński

Warszawa

7 Mariusz Kisiel Katowice
8 Michał Kisiel Katowice
9 Szymon Kansy Olesno
10 Paweł Łukaszewski Korpele
11 Szymon Malczewski Zielonka Pasłęcka
12    
 
 
INSTRUMENTY KLAWISZOWE
1 Mateusz Prządka Kostrzyn nad Odrą
2

Seweryn Brosz

Szczecin

3

Błażej Wirchanowicz

Dywity

4    
5    
6    
 
 
INSTRUMENTY DĘTE
1

Amelia Brodziak

Leszno

2 Wojciech Łuczniewski Warszawa
3 Karol Połeć Sochaczew
4    
5    
 
 
WOKAL
1 Damian Zwoliński Zabrze
2 Igor Bejnarowicz Wrocław
3 Aleksandra Kędzia Łódź
4 Karolina Mikłusiak Krościenko nD
5 Agata Sowa Kraków
6 Weronika Michalak Łódź
7 Andrej Kovarskij Soleczniki
8 Fabian Kurnyta Szczawnica
9 Martha Stachowiak Wrocław
10 Wiktoria Różycka Wrocław
11 Aleksandra Rogozińska Wrocław
12 Zuzanna Grotnik Jaworzno
13 Marcin Ruchała Muszyna
14 Natalia Bukowska Dzięgielów
15 Oliwia Pączek Ustronie Morskie
16 Magdalena Cisowska Wrocław
17 Daria Mazippus Gawłów
18 Daria Pycz Ełk
19 Marta Kleczyńska Warszawa
20 Maria Fornalska Sochaczew
21 Paweł Sokołowski Szczecin
22 Ola Gurdziel  Wrocław
23 Dawid Misztela Łódź
24 Urszula Chmielewska Maciejowa
25 Andrzej Kuropatwiński Praha
26 Elisabeth Pryka  Rybnik
27 Karolina Goźlińska Sochaczew
28 Magdalena Wydriński Racibórz
BRAK WOLNYCH MIEJSC