II TURA      11.07 - 18.07.2021

GITARA

1 Filip Gulda Reda
2 Grzegorz Kruszakin Krzeszyce
3 Piotr Lech Zielona Góra
4 Bartosz Kiona Nadziejewki
5 Radek Koźba Zielona Góra
6 Bartosz Jasiński Kołobrzeg
7 Mateusz Tomiak Koszalin
8 Dawid Trawicki Kopanino
9 Maciej Moczulski Kanie
10 Paweł Giernat Łódź
11 Szymon Panek Busko Zdrój
12 Wojciech Michalski Kołobrzeg
13 Adam Winnicki Warszawa
14 Mateusz Michalski Kraków
15 Artur Wieleba Police
16 Sławomir Jaros Nowiny
17 Jacek Kwieciński Warszawa
18 Mateusz Sowik Warszawa
19 Dawid Misztela Łódź
20 Piotr Głuszek Częstochowa
21 Michał Galek Chełm
22    
23    
24    
25    
 
 

GITARA BASOWA

1 Franek Wicke Poznań
2 Tymon Jarkiewicz Reda
3 Fabian Krawczyk Zielona Góra
4 Kosma Góra Wiaderno
5 Tomasz Gach Tomaszów Mazowiecki
6 Paweł Antolak Leżajsk
7 Krzysztof Olczyk Komorów
8 Elze Grubliauskaite Klaipeda
9 Maksym Bartczak Częstochowa
10 Szymon Połeć Tarnów
11 Piotr Orzechowski Gdańsk
12 Celina Żelazny  Szczecin
13 Oskar Kolankowski Tuczępy
14 Paweł Cybulski Górki
15 Łukasz Baniecki Czastary
16    
17    
 
 
PERKUSJA
1  Jagoda Kapuścińska Będzin
Mateusz Krok Bobowa
3 Marcin Melzacki Warszawa
4 Tomasz Józefowski Łódź
5 Marcin Poklewski-Koziełł Warszawa
6 Bartosz Wojdyła Kraków
7 Tomasz Szpyra Gorzów Wielkopolski
8 Nikodem Piekut Zbytków
9    
10    
 
 
INSTRUMENTY KLAWISZOWE
1 Bartłomiej Mazurek Poznań
2 Jakub Tlałka Warszawa
3 Maciej Szpyra Gdynia
4 Michał Turkowski Warszawa
5 Mikołaj Urbaniak Warszawa
6 Karol Połeć Sochaczew
7 Grzegorz Madej Skała
7    
 
 
WOKAL
1 Agnieszka Siwak Sulęcin
2 Dalia Danisz Opole
3 Julia Matczak Teresin
4 Agnieszka Frączyk Wrocław
5 Mariusz Zawalich Warszawa
6 Iga Grabowska Tarnów
7 Izabela Bobrowicz Rosnowo
8 Monika Łukaszczyk Kołobrzeg
9 Olga Sieroń Wrocław
10 Aleksandra Krych Konstantynów Łódzki
11 Katarzyna Sarbicka Sulęcin
12 Agata Sowa Kraków
13 Paulina Kwapińska Łódź
14 Oliwia Pączek Ustronie Morskie
15 Julia Dorywalska Kołobrzeg
16 Julian Targosz Grzybowo
17 Beata Kacperek Piotrkowice
18 Karol Kopeć Warszawa
19 Lena Oczniew Gościno
20 Kornelia Piasecka Łódź
21 Bartłomiej Trzeszczoń Szczawnica
22 Weronika Dzienisieńko Grodków
23 Justyna Gola Jałowiec
24    
25